Pierwszy zimowy wyjazd za nami.

W drugim tygodniu ferri gościliśmy w Skarżysku - Kamiennej.

Bardzo udany wyjazd na „Mini Obóz Sportowy” do Skarżyska – Kamiennej zaliczyli chłopcy z UKS Lipie rocznik 2005/06. Mieszkaliśmy w Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej. W oddanym do użytku w 2010 roku budynku chłopcy mieszkali w trzyosobowych pokojach z łazienkami. Na stołówce mieliśmy całodniowe wyżywienie. W wolnej chwili korzystaliśmy z Sali Konferencyjnej. W trakcie obozu zagraliśmy z czterema drużynami: Oronka Orońsko, Juventą Starachowice, Piłkarską Akademią Skarżyska oraz CeSiR Warka. Uzupełnieniem meczów były zajęcia na Hali w Skarżysku-Kamiennej: trening piłkarski pod okiem trenera/ opiekuna, wspinaczka na ściance wspinaczkowej z instruktorem Panią Iwoną Zarychta, tenis stołowy, jazda na łyżwach na krytym lodowisku oraz codziennie wieczorem zajęcia na basenie z ratowniczką Panią Natalią Sasal.

Na zakończenie, w drodze powrotnej wstąpiliśmy do Multikina w Radomiu na film Pingwiny z Madagaskaru. Obiad zjedliśmy w Restauracji Hotelu Aviator s.c.